Yhteystiedot

Etelä-Pohjanmaa yksityiset JHL ry

 

YHDISTYKSEN  HALLITUS V. 2018-2020

PUHEENJOHTAJA

            Pirjo Kukkaniemi Seinäjoki pirjo.kukkaniemi@kivipuro.fi  050-5718052

 

           VARAPUHEENJOHTAJA

           Mari Välimäki Alavus mari.valimaki@luovi.fi  puh. 040-5340161

 

            SIHTEERI

            Leena Sukuvaara Seinäjoki leena.sukuvaara@hotmail.com puh. 040-7635451

 

RAHASTONHOITAJA

Riitta Luuri Seinäjoki riitta.luuri@netikka.fi  puh. 050-5933145

 

 JHL:N HALLITUKSEN JÄSEN, JÄSENASIOIDENHOITAJA, JÄSENHANKKIJA, KOULUTIEDOTTAJA

Kirsti Mattila Seinäjoki kirsti.mattila@netikka.fi puh. 050-3434110  

 

MUUT JÄSENET

Noora Mäenpää, Seinäjoki, noora.maenpaa@kivipuro.fi

Pirjo Nevanen, Seinäjoki, pirjo.nevanen@kivipuro.fi

Jani Koski, jani.koski@luovi.fi

Sari Tuuri, Seinäjoki, sari.tuuri@netikka.fi

 

VARAJÄSENET

Heikki Linna, Seinäjoki, heikki.linna@kivipuro.fi

Helena Kananoja Seinäjoki kananoja.helena@gmail.com  puh. 040-7199447

 

Varajäsenillä ja luottamusmiehillä oikeus osallistua hallituksen kokouksiin

Ota yhteyttä